قیمت این محصول :۲۹ هزار تومان

جزوه آموزش تندخوانی مساوی است با یک دوره گران قیمت تندخوانی ، امروز می توانید با ۵۰% تخفیف ویژه این محصول تهیه کنید.

سلام دوست با انگیزه من خوش آمدید، بنده سید احسان امام قیس هستم، تصمیمت برای افزایش سرعت مطالعه و یادگیری یک مهارت جدید تحسین برانگیزه، واقعا خوشحالم که مخاطبان و کاربران سایت من جزو ۳ درصد افراد جامعه هستند که برای آموزش و ارتقا مهارت های شخصی زمان و هزینه می کنند.  شما دقیقا چنین هستید پس ورود شما به این سایت و این صفحه قطعا اتفاقی نیست اما در مورد مهارت تندخوانی که چند سالیه من آموزش می دهم باید بهت بگم  فوق العاده مهارت مورد نیازی است. ما درصد وقت زیادی از خود را صرف مطالعه می کنیم، و گاهی هم ناچارا به نتیجه دلخواه نمی رسیم. این واقعیته دوست من، شاید لازم بود در مدرسه چنین مهارت های را یاد می گرفتم مثل خیلی از کشورهای دیگه مثل ژاپن، آمریکا، فلاند، انگلیس، اما “ای کاش” و “اگر ها” هیچ سودی ندارد، به قول یک ضرب المثل معروف “جلوی ضرر را هر وقت بگیری منفعته”، 

رسالت من هم اینکه جلوی ضرر دوستانم و افراد اهل مطالعه مثل شما را بگیرم زمان بزرگترین و با ارزش ترین داریی هر فرد است و امروز ما قدرت این را داریم که با یادگیری مهارت شخصی بیشتر و بهتر از زمانمان درست استفاده کنیم.جالب بدانید تندخوانی رتبه یک مهارت های شخصی است.

نظر شما چیه از این پس کتابی را که در ۳ روز مطالعه می کردیم در ۱ روز کاملا با درک بالا مطالعه کنیم؟این واقعا عالیه…..

مطمئنا با یادگیر تندخوانی این اتفاق می افتد، تندخوانی باعث  بهروری بیشتر و همینطور افزایش تمرکز و درک مطلب بیشتر می شود.

قبل از اینکه به جزوه بی نظیر آموزش تندخوانی بپردازم قصد دارم هفت اصل را در مورد تندخوانی با شما در میان بگذارم تا بتوانید با قدرت به یادگیری مهارت تندخوانی بپردازید

هفت اصل مهم قبل از آموزش تندخوانی

اصل اول : مکان مطالعه

دوست من تاثیر کیفیت مطالعه به میزان زیادی به مکان مطالعه وابسته است. باید به هر طریقی جای خوبی برای مطالعه خود فراهم کنی که میزان تابش نور، دما و رطوبت مناسب، وضیعت نشستن، آرامش محیط به اندازه خیلی خوب مطلوب شما باشد من گاهی مواقع مطالعه همراه با موسیقی بی کلام و با صدای پایین لذت می برم شما هم امتحان کنید.

اصل دوم: قبل از خواندن، پیش خوانی کنید

ثابت شده است قبل از خواندن و مطالعه هر فصل ابتدا به طور اجمالی صفحات آن فصل از کتاب را چند دقیقه کوتاه نگاهی به موضوع، تیترها، عنواین اصلی، تصاویر کنید. این عمل باعث می شود مطالعه شما هدف مند شود و در ذهن شما سوالاتی به وجود بیاید و این سوالات باعث می شود ذهن و مغز شما مانند یک جستجوگر به دنبال غذا بگردد.بگذارید یک راز در این مورد با شما در میان بگذارم،وقتی در حال پیش خوانی هستید سوالاتی در ذهن شما ایجاد شده  تبدیل به گیره های یادگیری می شود.

اصل سوم: ترک عادت بازگشت به کلمات قبلی در هنگام خواندن

افرادی که مجهز به مهارت تندخوانی نیستند گاها وقتی در حالت خواندن هستند به کلمات قبلی و عبارتهای پیشین باز می گردند و احساس می کنند که مطالب را خوب متوجه نمی شوند. اما در تندخوانی باید به این مسئله خوب دقت کنیم که ما به مطلب قبلی برنخواهیم گشت و همین اصل باعث می شود شما همیشه مطالب را با تمرکز بخوانید.

چهارمین اصل: ترک عادت لب خوانی

بیشتر افراد را دیده ام که موقع خواندن با صدای بلند یا به صورتی زیر لب، متن و عبارات کتاب را زمزمه می کنند. همین مورد کافی است تا سرعت شما به حد زیادی کاهش پیدا کند.  این یک تصور اشتباه است که زمزه کردن کلمات و عبارات باعث تمرکز  و درک مطلب می شود.

پنجمین اصل: ترک عادت کلمه خوانی و به جای آن عبارت خوانی

معمولا افراد غیر تندخوان، هر متنی را به صورت کلمه به کلمه می بینند و می خوانند در صورتی که در تندخوانی باید هر سطر از متن را در ۳ الی ۴ گروه  از کلمات  ببینیم و درک کنیم.

ششمین اصل: ترک نگرش های منفی

باورهای تخریب کننده که نسبت به ذهن و قدرت مغز خود دارید را پایان دهید که چرا ذهن انسان بسیار قدرتمند است و فقط کافیست دانش و اطلاعات مدیریت آن را داشته باشیم.همین حالا باهم تکرار می کنیم” ذهن من بسیار خوب و عالی کار می کند”

هفتمین اصل: تکرار و تمرین

به اندازه کافی تمرین کنید. تندخوانی یک مهارت است نه یک تئوری محض، برای موفقیت در یک مهارت لازم است تمرین کنیم. برای همین است که در جزوه فوق العاده آموزش تندخوانی بر پایه تمرین طراحی کردم

تفاوت فردی که به طور معمولی مطالعه می کند و فردی که تندخوانی می کند

فردی که تندخوان نیست

♦ مطالب را به صورت آهسته و آرام مطالعه می کنند.

♦ گاهی دچار وسواس و تردید در یادگیری مطالب است.

♦ گاهی دچار خواب آلودگی در حین مطالعه است.

♦ استرس و عدم تمرکز در بیشتر اوقات تجربه می کند.

♦ مقدار زیادی کتاب های نیمه خوانده در کتابخانه شخصی دارد.

سرعت مطالعه
ضعیف
بهروری و تمرکز
متوسط

فردی که مجهز به مهارت تندخوانی است

♦ دارای اعتماد به نفس بالا در مطالعه

♦ از حجم و تعداد صفحات کتاب نمی ترسد.

♦ با انگیزه  و باهدف و اشتیاق مطالعه را شروع می کند

♦ آگاه از مدت زمان  مورد نیاز برای مطالعه هر کتاب

 ♦ کتاب هایش به سرعت و با درک مطلب عالی به اتمام می رساند 

سرعت مطالعه
خوب
بهروری و تمرکز
عالی

نظر مربیان بزرگ صنعت موفقیت در مورد تندخوانی

جزوه بی نظیر آموزش تندخوانی شامل موارد زیر می شود

♣ افزایش سرعت مطالعه به صورت کاربردی

♣ استفاده از تکنیک های تندخوانی

♣ استفاده از تکنیک تمرکز ناب

♣ استفاده از نرم افزار تندخوانی

♣ تمرین های افزایش وسعت دید

♣ تمرین های افزایش سرعت حرکت عظلات چشم 

قیمت این محصول ۲۹ هزار تومان

دوست من به شدت مشتاق هستم هر چه زودتر شما هم مهارت تندخوانی را یادبگیرید و بتوانید مطالعه خود را با لذت و اشتیاق فوق العاده شروع کنید. موفقیت در مهارت تندخوانی نیاز به تمرین دارد و من سعی کرده ام از میان تمرین ها و تکنیک های متعدد و اغلب سرگردان کننده بهترین ها و کاربردی ترین، آنها را برای شما جمع آوری و طراحی کنم و با تهیه جزوه بی نظیر آموزش تندخوانی از پشتیانی ما در آموزش تندخوانی  بهرمند می شوید 

مکمل جزوه آموزش تندخوانی(نرم افزار تندخوانی)

بهترین نرم افزار تندخوانی در حاضر جهان نرم افزار EYE Q  است که به عنوان مکمل جزوه آموزش تندخوانی به صورت رایگان قابل دانلود است.

گارانتی اثر بخشی

در صورتی که شما به هر دلیلی  احساس کنید این جزوه آموزشی نمی تواند مفید باشد. ظرف مدت زمان ۷ روز پس از خرید، می توانید تمام مبلغ پرداختی خود را پس بگیرید.

سوالات متداول

بله، دقیقا اگر از محتوای ارئه شده رضایت نداشته باشید یا به هر دلیلی، می توانید درخواست بازگشت وجه کنید.

این محصول به صورت فایل PDF و پس پرداخت وجه به صورت آنی قابل دانلود است.

بله بهتر است،به همراه انجام تمرینات موجود در جزوه آموزش تندخوانی از تمرینات روزانه نرم افزار معرفی شده استفاده شود.

از همان روز اول که شما دوست عزیز تمرینات جزوه آموزش تندخوانی و نرم افزار را شروع کنید شاهد افزایش سرعت مطالعه خود هستید، اما به طور معمول حداقل ۲ هفته نیاز به تمرین دارید که بتوانید رشد و پیشرفت خود را به طور چشم گیری احساس کنید.

بله دوست عزیز دقیقا باید تمرینات را به صورت روزانه و مرتب انجام بدهید، تا تمرین یک را کامل انجام نداده اید سراغ تمرین دوم نروید.

حداقل زمان مورد نیاز برای اینکه شما یک تندخوان شوید ۱۵ دقیقه در روز می باشد. 

برای یادیگری تندخوانی پیش از هرچیز نیاز به عزم و اراده و تلاش دارید اگر آماده هستید یه گام قوی به سوی موفقیت بردارید

سبد خرید