جزوه آموزشی تندخوانی با 3 گام ساده

جزوه آموزشی تندخوانی با ۳ گام ساده

جزوه آموزشی حرفه ای تندخوانی آماده شد.

به درخواست شما دانش پذیران تندخوانی و کاربران عزیز سایت همیار ذهن.

اگر علاقه مند هستید تندخوانی را به صورت حرفه ای و سریع و آسان یاد بگیرید.

پیشنهاد می کنیم از pdf آموزش تندخوانی با ۳ گام ساده استفاده کنید. از ویژگی  این جزوه آموزشی گام به گام بودن تمرینات و استفاده از نرم افزار تندخوانی (تقویت و افزایش سرعت حرکت چشم) است

  • از نظر کاربران و دانش پذیران تندخوانی که این جزوه آموزشی تهیه کرده اند یکی از بهترین و کاربردی ترین فایل های آموزش تندخوانی است که در ایران وجود دارد.

 

تعداد کتاب های خوب روز به روز افزایش می یابد تا به حال از خودت پرسیده ی، که چرا کتابی نوشته می شود؟  و چرا مردم آن کتاب را می خرند؟ و چرا می خوانند؟ وقتی کمی به این سوال  فکر کنید می توانید دلایل بسیار بیابید اما به نظر من کتاب ها باعث می شوند ما  از قدرت درونی خود و ناشناخته های زندگی آگاه کند.کتاب ما رو به سفر از تفکر و تامل هدایت می کند و از استعدادهای پنهان خود با خبر میشویم. کتاب ها تمام نشدنی هستند

افراد بسیاری توانسته اند با کتاب های زندگی خود را دگرگون کنند افرادی مانند جیم ران ،برایان تریسی ،آنتونی رابینز، دارن هاردی  و تعدادی بیشماری از کارآفرینان ، نویسندگان، استادان، مدرسان، هنرمندان، و غیره…..

آیا ممکن است کسی کتابی را باعشق و علاقه بخواند و احساس بهتری نداشته باشد؟

مطالعه یکی از دلچسب ترین کار های دنیا برای من می باشد و فکر می کنم برای شما هم چنین است و گر نه مشغول به خواندن چنین نوشته ای نبوده اید همه ی ما خوب می دانیم مطالعه یکی از منطقی ترین و اصلی ترین راه های پیشرفت انسان است.اما امروز غیره ممکن به نظر می رسد که تمام زمان خود را بتوانیم صرف مطالعه کرد و شاید عاقلانه هم به نظر نمی رسد.

بهتر است آنچه که مطالعه می کنیم زمان بیشتری را برای عمل به آن اختصاص دهیم.

با تندخوانی رویاهایت به واقعیت تبدیل می شود

همیشه این رویا را در ذهن داشتم که چگونه می توانم کتاب های با حجم زیاد را در زمان کمتر بخوانم.

چگونه می شود کتابی را که باید در ۱۰ ساعت خواند آن هم نه در  یک روز، بلکه درچند روز

بتوانیم در ۲ الی ۳ ساعت آن هم در یک روز مطالعه کرد و بیشتر هم متوجه آن شد.

سریع تر بخوانیم؟ و همینطور متوجه بیشتر شویم؟ این رویا باتندخوانی برای من امکان پذیر شد .

پس مانند یک لیزر عمل کردم تمام منابع را جمع کردم و بهترین آنها را پیدا کردم و شروع به یادگرفتن آن ها کردم.

هر چند انرژی زیادی برای یادگرفتن این مهارت صرف کردم و با آزمون و خطا هایی همراه بود اما ارزشش را داشت.

و زمان آن رسید که به دیگران این مهارت را انتقال بدهم و به بقیه کمک کنم تا اون ها هم بتوانند مثل من سریع تر و قوی تر بخوانند . اما با این شرط که آنها از آزمون و خطا دور باشند و سریع تر و آسان تر بیاموزند و این مسیر مرا به جای برد که مدرس تندخوانی شوم .تلاش من در نهایت تبدیل شد به یک pdf آموزش تندخوانی تمام عیار که با نام جزوه آموزش تندخوانی معروف شد.

چرا همه به تندخوانی نیاز دارند؟

فقط ۲۴ ساعت زمان در طول شبانه روز برای همه ما وجود دارد در این زمان کار های زیادی باید انجام بدهیم به کارهای روزمره مثل خواب، غذا خوردن، بهداشت ، ورزش کردن، و مطالعه کردن ، پس مطمئن هستیم که ما زمان زیادی درگیر مطالعه هستیم با تندخوانی می توانیم بهروری چندین برابر در مطالعه را داشته باشیم.

آخرین باری که امتحان خود را خوب ندادید را به خاطر دارید؟ آیا  احساس می کردید که ای کاش می توانستیم یک دور بیشتر بخوانید و حالا فکر کنید با تندخوانی می شود در همان مدت زمان و بازه زمانی چندین برابر مطالعه با کیفیت انجام داد.

افرادی که کتاب حکم قرص خواب برایشان دارد.

حتما خود شما یا  کسانی را می شناسید وقتی می خواهند مطالعه کنند خوابشان می گیرد .باور می کنید که اگر تندخوانی را یاد بگیرند.این عادت از بین می رود؟

در دوران کودکی و نوجوانی یادتان می آید همیشه علاقه به سریع تر بودن داشته ایم همیشه دوست داشتیم سریع بدویم سریع تر بزرگ شویم . سریع تر و سریع تر … ، اما حالا  که بزرگ شده ایم .تقلید از محیط و جامعه باعث شد همیشه کار های معمولی انجام بدهیم . با تندخوانی می توانیم متفاوت تر از بقیه به سریع تر بخوانیم.

شما قفسه ی از کتاب در خانه دارید؟ به کتاب خانه شخصی خود نگاه کنید .آیا کتاب های را می بینید که هر بار می گوید هنوز وقت نکرده بخوانم. ما معمولا  کتاب های را  که دوست داریم در کتاب خانه شخصی خود نگه می داریم.

از گروه ۹۹ درصدی ها خارج شوید.

تونی بوزان نویسنده بیش از ۱۰۰  عنوان کتاب پر فروش در جهان می گوید  در سمینار های خود  ۹۹ درصد افراد شرکت کننده در سمینار هایش از عدم تمرکز خود در مطالعه شکایت داشتند.

آیا می دانستید فقط یک درصد از مردم ایران مهارت چنین ضروری را در اختیار دارند.

 

آنچه را که باید در مورد جزوه آموزش تندخوانی بدانید.

زمانی و وقتی که برای آموزش تندخوانی صرف می شود یکی از سوال های است که همه از من می پرسند؟ چون دوست دارند سریع تر تندخوانی را یاد بگیرند. در جزوه آموزش تندخوانی سعی کردم شما بتوانید سریع تر با بهروری بالا این آموزش ها را یاد بگیرید.

نرم افزار تندخوانی

۵۰ درصد توانایی تندخوانی خود را مدیون نرم افزار های تندخوانی هستم. و  بهترین و جدید ترین روش آموزش تندخوانی استفاده تلفیقی از نرم افزار تندخوانی  و به علاوه تکنیک های تندخوانی است . جزوه آموزش تندخوانی به صورتی طراحی شده است که این دو مکمل یک دیگر هستند و پیشنهاد می کنم ابتدا قبل از تهیه pdf آموزش تندخوانی فایل نرم افزار تندخوانی را پایین همین صفحه دانلود کنید.

اگر تندخوانی رازی داشته باشد؟

همه استادان و مدرسان تندخوانی، “به نام” جهان بر این باور هستند که تمرینات تندخوانی باعث می شود افراد تندخوانی را فرا بگیرید نه فقط دانستن تکنیک ها، تمرینات تندخوانی ساده و جالب هستند که در جزوه آموزش تندخوانی به طور متنوع طراحی شده است.

pdf آموزش تندخوانی

این جزوه آموزش تندخوانی بر اصل ساده سازی طراحی شده است و کاربردی بودن آن جزو اولویت قرار گرفته است

قیمت: این جزوه آموزشی با قیمت  ۲۹هزار تومان می باشد .که به مراتب ارزش آموزشی آن چندین برابر است حتی مقایسه با  نمونه های دیگر آموزش تندخوانی که در سایتها با قیمت های خیلی بیشتر به فروش می رسد بی نظیر است .

گارانتی اثر بخشی: در صورتی که شما به هر دلیلی  احساس کنید این جزوه آموزشی نمی تواند مفید باشد. ظرف مدت زمان ۷ روز پس از خرید، می توانید تمام مبلغ خود را پس بگیرید.

حرف آخر در  تندخوانی را خود شما می زنید.

تمام آنچه که شما در بالا مطالعه کردید در مورد تندخوانی و جزوه آموزش تندخوانی بود که به شما انگیزه برای یک تغییر بدهم .

اما بدانید “عزم و اراده و تلاش” شماست که نتیجه حاصل می شود و اگر اراده برای یادگیری تندخوانی در شما باشد چه  با جزوه آموزش تندخوانی چه بدان آن شما می توانید تندخوانی را یاد بگیرید .با جزوه آموزش تندخوانی ، یادگیری تندخوانی سریع تر با کیفیت تر و از سر درگمی در امان خواهید بود. در نهایت تلاش شماست.

 

خرید

شما از طریق تندخوانی می توانید حداقل ۶ برابر سریع تر مجلات،روزنامه ها،کتابها را بخوانید.

بدون تردید با آموزش های این جزوه تندخوانی سرعت مطالعه خود را چندین برابر خواهید کرد و وارد کلوپ تندخوان های جهان خواهید شد.

«مطمئن باشید با تندخوانی دیگر از حجم کتاب ها نمی هراسید.»

 

اقدام عملی ۱: دانلود نرم افزارeyeQ و راهنمای نصب آن

اقدام عملی ۲: خرید جزوه آموزش تندخوانی 

اقدام عملی ۳: انجام و تکرار تمرینات 

 

 

چگونه ۶ برابر سریع تر بخوانیم؟

فقط ۳ قدم با اوج تندخوانی فاصله دارید!